  • Mfr # ML18-12XRP2
  • Zoro # G600499874
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ML18-12XRP2
Width
7.13 in
Depth
3.01 in
Height
6.57 in
18 AH
Voltage
12 V