  • Mfr # ML35-12INT652
  • Zoro # G500514493
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML35-12INT652
Width
7.68 in
Depth
5.16 in
Height
7.13 in
Voltage
12 V