  • Mfr # ML5-12MP924914490125
  • Zoro # G300790752
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ML5-12MP924914490125
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
Voltage
12 V