  • Mfr # ML4-6MP48106100398
  • Zoro # G000824177
Width
2.76 in
Depth
1.85 in
Height
3.98 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML4-6MP48106100398
Width
2.76 in
Depth
1.85 in
Height
3.98 in
Voltage
6 V