  • Zoro # G100504382
/ea
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
5.94 in
Depth
1.94 in
Height
3.82 in
Weight
4.06 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ML12-6F285
Zoro #
G100504382
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
5.94 in
Depth
1.94 in
Height
3.82 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
4.06 lbs
Amperage
12 AH
Voltage
6 V