  • Mfr # ML5-12MP1221859
  • Zoro # G900816258
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Chemistry
SLA, AGM
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
Weight
3.09 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ML5-12MP1221859
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
3.54 in
Depth
2.76 in
Height
4.21 in
Details
Chemistry
SLA, AGM
Weight
3.09 lbs
Amperage
5 AH
Voltage
12 V