  • Mfr # 1680DH8M20
  • Zoro # G106116251
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch - Timing Belts
8 mm
Width - Timing Belts
20 mm
Features
Dual-Sided
Height
8.34 mm
Outside Length
1680 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1680DH8M20
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Width - Timing Belts
20 mm
Height
8.34 mm
Outside Length
1680 mm
Details
Pitch - Timing Belts
8 mm