  • Mfr # NGEOCLO11X13
  • Zoro # G316375936
Key Features
Size
11 in x 13 in
Thickness
0.35 in
Application
Floor, Wall, Bathroom, Surrounding Fireplace, Kitchen, Shower
Width
11.22 in
Shape
Hexagon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
NGEOCLO11X13
Country of Origin
Spain
Dimensions
Size
11 in x 13 in
Thickness
0.35 in
Width
11.22 in
Length
13 in