  • Mfr # RHU-10/1-21.5
  • Zoro # G7654073
/ea
Key Features
Maximum Overload Relay Current Setting
21.5 A
Minimum Overload Relay Current Setting
17 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RHU-10/1-21.5
Country of Origin
China
Details
21.5 A
Item
Overload Relay
17 A