  • Mfr # RHU-80/2-36
  • Zoro # G7654299
Maximum Overload Relay Current Setting
36 A
Minimum Overload Relay Current Setting
24.5 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-80/2-36
36 A
24.5 A