  • Mfr # A49P68NG
  • Zoro # G5832524
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
For Use With
Fits 60 x 72/73 in
Width
68 in
Color
Unpainted
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
A49P68NG
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Width
68 in
Size
49.16 in x 68 in
Height
49.16 in
Thickness
12 ga / 2.66 mm
Panel Size
49.16 x 68.00 in / 1249 x 1727 mm