  • Mfr # A20P20PP
  • Zoro # G5828385
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Medium Type 3R Hinged-Cover Panel Enclosures, Fits 20 x 20 in
Sub-Category
Panels and Panel Accessories
Gauge
16 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A20P20PP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Thickness
16 ga / 1.52 mm
Panel Size
17.00 x 17.00 in / 432 x 732 mm
Details
Item
Perforated Panels,Fits 20x20,Gray,Ste
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With