  • Zoro # G112895232
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHG125
Corner Radius
0.2 mm
Screw Hole Dia
4.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121668R3
Zoro #
G112895232
Corner Radius
0.2 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHG125
Screw Hole Dia
4.4 mm