  • Zoro # G412895208
Free Shipping & Returns
Key Features
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PH5320
Corner Radius
0.8 mm
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
4.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121411L6
Zoro #
G412895208
UPC #
Country of Origin
Portugal
Dimensions
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PH5320
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
4.4 mm