  • Zoro # G912895241
Free Shipping & Returns
Key Features
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHH920
Corner Radius
1.2 mm
Insert Material
Carbide
Cutting Edge Length
9.52 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1121707Y3
Zoro #
G912895241
UPC #
Country of Origin
Portugal
Dimensions
Corner Radius
1.2 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
3.97 mm
Grade
PHH920
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
4.4 mm