  • Zoro # G012895516
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG115
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
12.7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1123658R2
Zoro #
G012895516
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
12.7 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG115
Screw Hole Dia
5.16 mm