  • Zoro # G812895280
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHH920
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1124562Y3
Zoro #
G812895280
Corner Radius
0.4 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHH920
Screw Hole Dia
3.81 mm