  • Zoro # G012896476
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHS225
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1123750U5
Zoro #
G012896476
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHS225
Screw Hole Dia
3.81 mm