  • Zoro # G112895270
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG105
Corner Radius
0.8 mm
Screw Hole Dia
3.81 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1124089T6
Zoro #
G112895270
Corner Radius
0.8 mm
Cutting Edge Length
9.52 mm
Details
Inscribed Circle
4.76 mm
Grade
PHG105
Screw Hole Dia
3.81 mm