  • Zoro # G412896359
Free Shipping & Returns
Key Features
Inscribed Circle
6.35 mm
Grade
PHG115
Corner Radius
1.2 mm
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
6.35 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121358R2
Zoro #
G412896359
UPC #
Country of Origin
Portugal
Dimensions
Corner Radius
1.2 mm
Cutting Edge Length
15.88 mm
Details
Inscribed Circle
6.35 mm
Grade
PHG115
Insert Material
Carbide
Screw Hole Dia
6.35 mm