  • Zoro # G112895294
Inscribed Circle
9.52 mm
Grade
PHG125
Corner Radius
2.4 mm
Screw Hole Dia
9.12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1121247R3
Zoro #
G112895294
Corner Radius
2.4 mm
Cutting Edge Length
25.4 mm
Details
Inscribed Circle
9.52 mm
Grade
PHG125
Screw Hole Dia
9.12 mm