  • Zoro # G912896330
Inscribed Circle
9.52 mm
Grade
PHG140
Corner Radius
2.4 mm
Screw Hole Dia
9.12 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1121638V5
Zoro #
G912896330
Corner Radius
2.4 mm
Cutting Edge Length
25.4 mm
Details
Inscribed Circle
9.52 mm
Grade
PHG140
Screw Hole Dia
9.12 mm