  • Mfr # 1.50CTEF4MAU14AC32.00
  • Zoro # G511929941
Stroke Length
32 in
Series
4MA
Overall Width
36 5/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1.50CTEF4MAU14AC32.00
Stroke Length
32 in
Overall Width
36 5/8 in
End Cap Length
2 in
Overall Height
2 in
Series
4MA
Maximum Operating Pressure
250 psi