  • Zoro # G1204863
/ea
Key Features
Voltage
110V, 120V
Watts
9.5 W
Coil Insulation Class
H
Coil Enclosure
Watertight
Standards
DIN 43650A/ISO 4400
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D6F
Zoro #
G1204863
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Inner Hole Diameter
1/2 in
Inner Hole Height
1 1/2 in
Details
Voltage
110V, 120V
Watts
9.5 W