  • Mfr # OLF60-A31
  • Zoro # G7707271
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
60 in L x 30 in W Quick Ship Station
Color
Gray
Width
54 1/2 in
Material
Steel
Depth
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OLF60-A31
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
54 1/2 in
Depth
24 in
Height
2 in
Power Cord Length
9 ft
Overall Fixed Height
2 in
Overall Width
Overall Depth
24 in
For Work Station Width
30 in
Details
For Use With
Item
Overhead Light/Frame
Color
Gray
Material
Steel
Green Environmental Attribute
Product Contains a Minimum of 20% Post-Consumer Recycled Content