  • Mfr # F52528245036X30
  • Zoro # G6277853
Material Trade Name
65% Polyester/35% Cotton Canvas
Fits Waist Size
36 in
Material
35% Cotton Canvas, 65% Polyester
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
F52528245036X30
Fits Waist Size
36 in
Length
30"
Size
36 in
Material Trade Name
Inseam
30 in
Material