  • Mfr # HDSC-4884-24-4-PLEX
  • Zoro # G422737550
Overall Depth
24 in
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-4884-24-4-PLEX
Overall Depth
24 in
Overall Height
84 in
Overall Width
48 in
Color
Black
Door Type
Plexiglass
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 48in Wide x 84in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..