  • Mfr # AD63-1236BK-5
  • Zoro # G8162815
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Overall Length
36 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD63-1236BK-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Overall Length
36 in