  • Mfr # WR74-1836CRNC-5
  • Zoro # G116530320
/ea
Key Features
Length
37.875 in
Overall Width
50.25 in
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1836CRNC-5
Dimensions
Length
37.875 in
Overall Width
50.25 in
Overall Height
74 in