  • Mfr # AD63-2130SG
  • Zoro # G016532042
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2130SG
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Height
30 in
Overall Width
21 in