  • Mfr # WR86-1472SG
  • Zoro # G716531871
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Shelving Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1472SG
Dimensions
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in