  • Mfr # AD54-1872SG-5
  • Zoro # G116532751
Overall Height
72 in
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1872SG-5
Overall Height
72 in
Overall Width
18 in
Overall Depth
54 in