  • Mfr # AD63-1824SG-5
  • Zoro # G716532748
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1824SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
24 in