  • Mfr # WR63-2154SG-5
  • Zoro # G516532368
/ea
See details
Key Features
Color
Galvanized
Overall Width
21 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
63 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2154SG-5
Overall Width
21 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
54 in