  • Mfr # AD74-2454SG-5
  • Zoro # G216532354
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Depth
74 in
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD74-2454SG-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in