  • Mfr # WR54-2442SG-5
  • Zoro # G116532522
/ea
Key Features
Overall Depth
54 in
Number of Shelves
5
Overall Height
42 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2442SG-5
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in