  • Mfr # WRS5-54-1448SS
  • Zoro # G716532175
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-54-1448SS
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
48 in