  • Mfr # WRS4-74-2154SS
  • Zoro # G316532223
Overall Width
21 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-74-2154SS
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in
Overall Depth
74 in