  • Mfr # WR74-2148SG-5
  • Zoro # G016531748
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Depth
74 in
Number of Shelves
5
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2148SG-5
Dimensions
Overall Depth
74 in
Overall Height
48 in
Overall Width
21 in