  • Mfr # WRSAD5-74-1848SS
  • Zoro # G116532508
Overall Depth
74 in
Number of Shelves
5
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD5-74-1848SS
Overall Depth
74 in
Overall Height
48 in
Overall Width
18 in