  • Mfr # WRS4-54-2160SS
  • Zoro # G616531841
/ea
See details
Overall Depth
54 in
Color
Stainless
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-54-2160SS
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in