  • Mfr # WRS4-63-2130SS
  • Zoro # G416532543
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
400-600 lb
Shelving Material
Stainless Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRS4-63-2130SS
Overall Depth
63 in
Overall Width
21 in
Overall Height
30 in