  • Mfr # WRS4-86-1872SS
  • Zoro # G016532424
/ea
See details
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS4-86-1872SS
Overall Depth
86 in
Overall Width
18 in
Overall Height
72 in