  • Mfr # WRS5-54-1442SS
  • Zoro # G016532202
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Shelving Material
Stainless Steel
Number of Shelves
5
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WRS5-54-1442SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
42 in