  • Mfr # WRS5-63-1472SS
  • Zoro # G716532366
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Shelving Material
Stainless Steel
Load Capacity
400-600 lb
Color
Stainless
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS5-63-1472SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
14 in
Overall Height
72 in