  • Mfr # WRS5-63-2448SS
  • Zoro # G516532542
/ea
See details
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-63-2448SS
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in
Overall Width
24 in