  • Mfr # WRS5-74-1854SS
  • Zoro # G616532770
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRS5-74-1854SS
Overall Depth
74 in
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in