  • Mfr # WRS5-86-1454SS
  • Zoro # G216532767
/ea
See details
Key Features
Shelving Material
Stainless Steel
Color
Stainless
Overall Height
54 in
Overall Depth
86 in
Load Capacity
400-600 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WRS5-86-1454SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
54 in
Overall Depth
86 in
Overall Width
14 in