  • Mfr # WRSAD4-63-2448SS
  • Zoro # G216532071
/ea
Key Features
Color
Stainless
Load Capacity
400-600 lb
Overall Width
24 in
Overall Depth
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WRSAD4-63-2448SS
Overall Width
24 in
Overall Depth
63 in
Overall Height
48 in