  • Mfr # WRSAD4-86-2448SS
  • Zoro # G916531909
/ea
See details
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Number of Shelves
4
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WRSAD4-86-2448SS
Overall Depth
86 in
Overall Height
48 in
Overall Width
24 in